LIFT UP - Zakład Konserwacji Dźwigów

  • E-mail: biuro@liftup.pl
  • Tel: 061 8288 025
  • Internet: www.liftup.pl
  • Fax: 061 8288 024


O Firmie

Szanowni Państwo !

Jesteśmy specjalistyczną firmą dźwigową zajmującą się kompleksową obsługą i dostawą urządzeń dźwigowych, a w szczególności: dźwigów osobowych, towarowych, dźwigów, platform i krzesełek dla osób niepełnoprawnych. Działamy na rynku poznańskim i wielkopolskim od 1981 roku.

Posiadamy wszelkie uprawnienia w zakresie oferowanych usług i produktów. Zatrudniamy pracowników z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, posiadających uprawnienia UDT, SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1kV, pomiarów oraz nadzoru instalacji elektrycznych. Dla naszych pracowników prowadzimy cykliczny system szkoleń podnoszących stopień ich kwalifikacji.

Celem nadrzędnym naszych działań jest całkowite zadowolenie klienta osiągane przez jakość, solidność i szybkość naszych działań. W marcu 2004 roku wdrożyliśmy procedury systemu zarządzania jakością ISO 9001:2001 opracowane w zgodzie z normą PN-EN ISO 9001-2001. W dniu 26.07.2004. zostaliśmy poddani certyfikacji przez UDT - CERT zakończonej wydaniem certyfikatu CSJ150/2004 poświadczającego działanie naszego systemu. Zakres naszego certyfikatu obejmuje usługi : konserwacji urządzeń dźwigowych, kompletacji, montażu, modernizacji i remontów urządzeń dźwigowych. W swej działalności współpracujemy z szeregiem firm zarówno polskich jak i zagranicznych. Firmy te są dostawcami naszych komponentów dźwigowych a także kompletnych dźwigów towarowych, osobowych oraz dźwigów platform i krzesełek dla osób niepełnoprawnych.

Swoim klientom zapewniamy obsługę w systemie całodobowym. Dzięki naszej elastyczności potrafimy się dostosować do potrzeb i wymagań naszych klientów o czym świadczą nasze referencje. W każdej chwili służymy fachową pomocą we wszystkich zagadnieniach związanych z urządzeniami dźwigowymi, od doradztwa technicznego po montaż i późniejszą opiekę nad urządzeniem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.